Prowadząca: Marzanna Radziszewska-Konopka

Rzeczywistość, której doświadczamy jest przejawianiem się naszej nieustającej kreacji. Postrzeganie poprzez percepcję – zmysły i interpretację umysłu –  oraz linearną przyczynowość staje się źródłem frustracji, braku poczucia sprawczości, a w skrajności – wiary w determinizm. Podejmujemy próby kreowania naszego życia poprzez wytyczanie celów, tworzenie planów ich realizacji i kontrolowanie przebiegu zdarzeń. Nawet, jeśli udaje nam się osiągnąć jakiś cel, rzadko potrafimy prawdziwie się nim cieszyć, ponieważ jesteśmy zmęczeni drogą, którą przebyliśmy i – naturalnie – jesteśmy w trakcie kontrolowania realizacji kolejnych planów, na które wydatkujemy wiele energii. Przechodzimy przez życie zmagając się z przeciwnościami, uczestnicząc w niezliczonych kursach, szkoleniach, które mają nam zapewnić coraz skuteczniejszą kontrolę. Doskonalimy narzędzia umysłu, wierząc, że w końcu uda nam się odkryć receptę na szczęśliwe życie.

Umysł nie jest w stanie tworzyć, a wiara w moc jego kreacji i skupianie się na doskonaleniu jego zasobów prowadzi na manowce.

W ramach spotkania:

  • przyjrzymy się mechanizmom „tworzenia” z poziomu umysłu; poznamy i zweryfikujemy przekonania, które utrzymują nas w wierze, że kreowanie z poziomu umysłu jest świadome i może przynosić upragnione rezultaty,
  • w podróży po Mapie Poziomów Świadomości Davida Hawkinsa będziemy eksplorować potencjał różnych Poziomów Świadomości – możliwości, ograniczenia i adekwatne do tego potencjału narzędzia transformacji.
Więcej szczegółów i zapisy

Kontakt: akademia@vedica.pl  tel 570 648 274